Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gaj - Oferty sprzedaży nieruchomości

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,warmińsko-mazurskie

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Dom w Gaju - kameralnej wsi letniskowej na Mazurach Zach. Superokazja dla Miłośników jezior i lasów. Rezerwacja. - działka o nr ewid. 369/3 obszaru 2330 m2 jest ogrodzona. Jest ona zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gaj

Gaj,małopolskie

990 000 zł124 m² 7 983,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny wolnostojący dom W miejscowości - gaj gmina mogilany N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 124 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gaj

Gaj,małopolskie

5 500 000 zł8 400 m² 655 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

13 km od granicy krakowa ul.Zakopiańska, działka 84arowa , w Gaju gm Mogilany widoczna z głównej ulicy. , w planie zagospodarowania pod zabudowę usługową i mieszkaniową Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Widokowa

Gaj,małopolskie

1 500 000 zł2 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna 25 arowa widokowa, połudnowa , słoneczna szeroka , na wzniesieniu. z bardzo dobrym dojazdem do centrum Krakowa i A4. Teren Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Parkowa

Gaj,małopolskie

1 400 000 zł7 500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano -rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce. Media znajdują się w drodze przed działką. Doskonały dojazd do Krakowa mpk , specjalny autobus pospieszny prosto do Centrum. Powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Widokowa

Gaj,małopolskie

1 500 000 zł2 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gaj gmina Mogilany.USŁUGOWA 25 AROWA np pod klinikę , dom opieki, ośrodek szkoleniowy , siedzibę firmy Obowiązuje Plan Zagospodarowania. Widokowa ,słoneczna , szeroka, płaska .Dojazd MPK doskonały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gaj,małopolskie

1 800 000 zł274 m² 6 565 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wygodny dom na 27 arowej działce (istnieje możliwość wybudowania drugiego domu). z doskonałym dojazdem do Krakowa i autostrady A4m. Wybudowany dla siebie z materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gaj

Gaj,małopolskie

6 500 000 zł8 400 m² 774 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

13 km od granicy krakowa , widokowa 84arowa ( w Gaju gm Mogilany ) W planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową I usługi. Doskonały dojazd i dostęp do drogi publicznej. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Gaj,małopolskie

830 000 zł88 m² 9 400,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,29 m2 w podkrakowskiej miejscowości Gaj przy ul. Nowej w gminie Mogilany. Mieszkanie jest usytuowane na drugiej kondygnacji i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gaj

Gaj,małopolskie

770 000 zł90 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 90 m | prywatny ogródek + taras widokowy | 770 000 zł Ostatnie dostępne mieszkanie z tarasem widokowym w tej inwestycji. Dwupoziomowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Gaj

Gaj,warmińsko-mazurskie

79 000 zł3 596 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę z dużym potencjałem w gminie Olsztynek! Przedmiotowa działka położona jest w miejscowości gaj, w dynamicznie rozwijającej się gminie olsztynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,wielkopolskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 032 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 63 m , położony w miejscowości Gaj 44 (woj. wielkopolskie, powiat kolski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Spadzista

Gaj,małopolskie

90 000 zł1 771 m² 50,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość z pięknym widokiem w spokojnej i cichej okolicy, całkiem blisko od Krakowa o powierzchni ok.18arów. Lokalizacja: brzyczyna, to malownicza miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotarbówki

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego z murowanym garażem oraz czterech połączonych działek o łącznej powierzchni 54 ary. Całość tworzy pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gaj,małopolskie

1 199 000 zł9 287 m² 129,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 9287m2 znajdującą się w Gaju, gm. Mogilany. Około 20 ar działki jest położona na terenie budowlanym oznaczonym symbolem mu1 - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,małopolskie

985 000 zł137 m² 7 189,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 137 m2 (powierzchnia użytkowa 124 m2). Dom położony w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gaj

Gaj,wielkopolskie

650 000 zł86 m² 7 587,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Gaj, dojazd świetnie skomunikowany z miastem Śrem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,małopolskie

985 000 zł137 m² 7 189,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzmiąca

Gaj,małopolskie

289 000 zł2 600 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gaj ul. Grzmiąca 26 ar Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zagrodową i usługową oraz pod grunty rolne. Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Widokowa

Gaj,małopolskie

1 390 000 zł3 200 m² 434,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 32 ar w Gaju koło Krakowa - widok na panoramę miasta, pełne uzbrojenie, plan mu2 Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 32 ar (3200 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gaj

Gaj,małopolskie

599 000 zł69 m² 9 044,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna cena! Doskonała lokalizacja! Aż 2 miejsca postojowe w cenie! Biuro Nieruchomości Home - Estate prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkania w kameralnych budynkach o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gaj

Gaj,wielkopolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do kupna luksusowy domek wolnostojący, ocieplony pow. 63m2 z możliwością adaptacji poddasza w miejscowości Gaj gm Dąbie. Dom wraz z murowanym budynkiem gospodarczym w tym garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogórze

Gaj,małopolskie

460 000 zł807 m² 570,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rezerwacja - Rezerwacja - Rezerwacja Działka budowlana 8,07 a, gaj, gm. Mogilany pełne uzbrojenie, droga gminna Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,podkarpackie

698 900 zł116 m² 6 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatnie domy na osiedlu Mój Gaj w Boguchwale Twój wymarzony azyl blisko natury! Standard Deweloperski Premium- gotowe już 2025 roku! Opis Inwestycji: mój Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rudawa

Gaj,małopolskie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż miejscowości Gaj. Dom wybudowany na podstawie projektu firmy archon - Dom na górce 4. Budynek powstał na bardzo ładnej, foremnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Gaj

Gaj,dolnośląskie

209 000 zł1 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, chciałbym zaproponować na sprzedaż moją działkę budowlaną usytuowaną w Jaszkowej Górnej a dokładnie w Kolonii Gaj u podnóża Gór Złotych. Ziemia znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Emmerson oferuje: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej łączony garażami na dużej działce. Działka ponad 7 arowa. Lokalizacja: w południowej części tuż za granicami Krakowa, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 138m2 składa się z dwóch kondygnacji: * parter 67m2 - salon - kuchnia z jadalnią - spiżarnia - pomieszczenie gospodarcze - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gaj

Gaj,warmińsko-mazurskie

127 900 zł3 265 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro 3a Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Gaj, powiat Olsztyński, gmina Olsztynek. Pokaźna działka nr 86/8 o powierzchni 3 265 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Gaj,małopolskie

980 000 zł124 m² 7 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Enklawa czterech budynków wolnostojących Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo powstałe zamknięte osiedle domów wolnostojących. Tworzy je enklawa czterech budynków w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gaj

Gaj,małopolskie

790 000 zł93 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne segmenty dwupoziomowe z ogródkami i miejscami postojowymi. Dokładna lokalizacja na osiedlu - zobacz ostatnie zdjęcie. I-ga linia zabudowy, lewy, większa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

799 000 zł138 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij